جایگزین تخته شاسی _ تخته شاسی آتلیه


جایگزین تخته شاسی _ تخته شاسی آتلیه

تخته شاسی _ تخته شاسی آتلیه

میدونستین تابلو خواب ظهور میتونه بهترین جایگزین برای تخته شاسی و عکس های آتلیه شما باشه ؟!

شما عزیزان میتوانید به جای این که عکس های آتلیه خود را به یک تخته شاسی معمولی تبدیل کنید
آن ها را به تابلو شب خواب تبدیل کنید
با این کار شما با یک تیر چند نشان میزنید
1.عکس خود را به یک تابلوی جدید تبدیل کرده اید
2.یک تابلوی بسیار لاکچری برای خود تهیه کرده اید
3.از این تابلو نه تنها به عنوان عکس آتلیه بلکه به عنوان تابلو و حتی به عنوان شب خواب هم میتوانید استفاده کنید
و ....
عکس های آتلیه به دسته بندی های مختلفی تقسیم میشوند ،که مهم ترین آن ها عکس های عروس و داماد، کودک و تولد است است .

عکس کودک :

عکس آتلیه ای کودکتان را به تابلو شب خواب تبدیل کنید ،یک عکس زیبا و یک تابلوی جدید و لاکچری برای دکوراسیون منزل خودتان ، اتاق کودکتان و یا حتی هدیه به عزیزانتان انتخاب کنید .

عکس عروس و داماد :

کاربرد تابلو خواب برای عروس و داماد بسیار بالا است ،
عروس و داماد های عزیز میتوانند تابلو خواب عکس شخصی خود را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنند و یا به عزیزانشان هدیه بدهند ،
و یا آن ها را به عنوان عکس شاسی درمراسم خود در تالاراستفاده کنند، زیرا که این کار باعث جذابیت بیشتر عکس عروس و داماد در مراسمشان میشود و یک کار جدید است .

عکس تولد :

عکس های تولد شما دوستان گرامی از بهترین انتخاب ها برای تبدیل شدن به تابلو بکلایت است ،به این دلیل که اصولا در عکس های تولد ریسه های برق ال ای دی رنگی ، شمع ، فشفشه و ... وجود دارد و با کار کردن ال ای دی در این عکس ها عکستان بسیار زیبا و لاکچری میشود


عکس های تکی یا خانوادگی:

شما حتی میتوانید عکس های تکی و خانوادگی خود را که میخواهید به تخته شاسی تبدیل کنید ، به صورت تابلو خواب سفارش داده تا ما سفارشتان را به نحو احسنت و با بهترین متریال و حتی کیفیت بالا آن را برایتان انجام بدهیم .

لازم به ذکر است که تخته شاسی بعد از مدتی تغییر رنگ داده و به مرور زمان کمرنگ میشود ،اما تابلو خواب های ظهور قابل شستشو هستند و تغییر رنگ نمیدهند حتی با وایتکس هم روی چاپ های ما کشیده شود مانند روز اول است .
تابلو خواب های جایگزین تخته شاسی در سایز های مختلف (45*45 ،50*70 ، 100*60 ، 135*85 ) ، با پارچه های مختلف (بوم نقاشی ، مخمل ، شنل ) و قاب های متفاوت (مشکی ، سفید ، آینه ای طلایی و نقره ای ) برای شما عزیزان تولید میشوند .

تابلو ها 3 سال ضمانت برق و رنگ دارند .


برچسب
جایگزین تخته شاسی تخته شاسی آتلیه تخته شاسی عروش و داماد تخته شاسی لاکچری تخت شاسی های جدید انواع تخته شاسی عکس آتلیه ای عکس آتلیه ای کودک انواع عکس ها روی تخته شاسی جایگزینه تخته شاسی آتلیه تابلو خواب تابلو خواب جایپزین تخته شاسی تابلو بک لایت تخته شاسی ،جایگزین تخته شاسی

نظرات