تابلو چراغ دار || فروش تابلو چراغ دار || خرید تابلو چراغدار


تابلو چراغ دار || فروش تابلو چراغ دار || خرید تابلو چراغدار

تابلو و موارد استفاده در ایران

تابلو در ایران یکی از اساسی ترین محصولات برای چیدمان دکوراسیون است. فرقی ندارد شما در حال چیدمان یک فروشگاه باشید یا دکوراسیون یک خانه و هتل را چیدمان کنید، باتوجه به فرهنگ غنی ایران و ایرانی استفاده از عکس و زنده کردن محیط با طرح های منظره، مکان های تاریخی و یا عکس افراد شاخص یک امر همیشگی است.  ظهور باتوجه به این مهم و زنده کردن ارزش های ایرانی، اقدام به اجرای ایده ای نو به نام تابلو چراغ دار کرده است، تابلو های چراغ دار باتوجه به نوع ساخت و متریال استفاده شده در آن باعث می شوند تصویر شما به صورت زنده و یا سه بعدی به نظر برسد. 
اگر بخواهیم مصارف تابلو های چراغ دار را دسته بندی کنیم به صورت زیر است:

 

تابلو چراغ دار طرح چاه

تابلو چراغ دار طرح سه پله

 

1- تابلو های دکوراتیو چراغ دار برای منزل:

این مدل از تابلو ها اکثرا در طرح های منظره، مکان های تاریخی، چهره های پرتره، تصاویر اشیاء(ماشین، موتور، گیتار، ....)  و یا عکس های شخصی خود را شامل می شود که تولید این نوع تابلو چراغ دار اصلی ترین تخصص شرکت ظهور به عنوان ایده پرداز و اولین تولیید کننده این تابلو هاست.

 

تابلو سه بعدی

 

2- تابلو های چراغ دار به عنوان شب خواب برای اتاق های خواب و یا راهرو:

یکی از مهم ترین کاربردهای تابلو های ال ای دی دار، استفاده به عنوان تابلو شب خواب است، ممکن است در طول شب بیدار شوید و برای رفتن به سرویس بهداشتی یا آب خوردن نیاز به حرکت داشته باشید برای جلوگیری از آسیب در تاریکی محض بهتر است یک تابلو خواب در راهرو و اتاق خواب خود نصب کنید یا اگر شخصی از خانواده شما از تاریکی میترسد یکی از بهترین راه های درمان استفاده از تابلو های شب خواب و چراغ دار ظهور است که در طرح های مختلف عاشقانه، منظره، درام،ماشین و موتور تولید می شود. لازم به ذکر است در انتخاب تابلو های چراغ دار ظهور به عنوان شب خواب طرح های زیادی مثل چاه و سه پل می توانید انتخاب کنید که تعداد الی ای دی زیادی در آن ها استفاده شده است.

 

3- تابلو برای محیط های کاری:

مثل تابلو برای دفاتر اداری، تابلو برای سالن های آرایش و یا تابلو های زیبا برای نمایشگاه های ماشین و موتور و ....... که شامل طرح های خاصی در حوزه مربوط است و برند ظهور با توجه به تکریم مشتنریان خود این مهم هم در لیست تولیدات خود قرار داده است به این صورت که مثلا برای نمایشگاه های ماشین بیش از 50 طرح تابلو در این زمینه آماده و در آلبوم 900 طرح خود قرار داده است که قابل سفارش از سراسر ایران است.

 

4- تابلو های تبلیغاتی برای کسب و کار ها:

سال های ارائه تقویم و سر رسید به عنوان هدیه تبلیغاتی در ایران مرسوم است، اما در دو سه سال اخیر هدیه تابلو های چراغ دار و بک لایت به عنوان تبلیغ با لوگو و اسم مرسوم شده است، شیوه کار به این صورت است که چند طرح مورد نظر را انتخاب می کنید و طراح ما لوگو و اسم شما را به آن اضافه می کند، پس از تولید شما می توانید این تابلو رو به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان و کارمندان خود اهدا کنید.

 

5- تابلو های معرفی ساختمان:

امروزه با توجه به گسترش ساختمان های بزرگ و یا واحد های فروشگاهی که نیاز به تابلو شماره واحد و یا تابلو معرفی هر واحد در لابی ساختمان دارند، بهتر از تابلوهای چراغدار زیبا با پس زمینه و طرح های خاص استفاده کنند. فرض کنید در ساختمان پزشکی که نیاز است، اطلاعات هر واحد در ورودی ساختمان نصب شود به زیبایی میتوان از تابلو های بک لایت و چراغ دار نقطه ای استفاده کرد برای مثال برای مطلب دندان پزشکی عکس دندان کنار اسم پزشک زده خواهد شد و...

 

6- تابلو های معرفی محصول یا خدمات

شاید شما هم محصولی دارید که نیاز دارید آن را در فروشگاه خود توضیح دهید بهترین راه استفاده از تابلو های چراغدار است که حالت زنده و جذابی به توضیح محصول شما اضافه کند.


تابلو چراغ دار 

یکی از مهم ترین نکات زیبایی و چشمگیر برای خانه، محل کار و .. دکوراسیون های زیبا و تقسیم نور در بین فضاهای گوناگون است.

 
تابلو شب خواب و یا چراغ دار به نوعی از تابلوها گفته می شود که در پشت تصویر دارای منبع نور بوده و بر روی جاهایی از تصویر نور بیشتری می تاباند تا به تابلو جلوه خاصی داده و تصویر را زنده تر ودر معرض دید قرار دهد.

تابلو های چراغ دار علاوه بر عملکرد به عنوان یک تابلوی زیبا، با ایجاد نور ملایم در فضاهای مورد نظر شما و جلوه بصری ویژه ای ایجاد می نماید.تابلوی های چراغ دار دارای تصاویر بسیار زیبای هستند

 

 

 

با روشن کردن چراغ تابلو، لامپ های در تصویر روشن می شود تا زیبایی و رویایی بودن تصویر را به چندین برابر افزایش دهد. ابعاد قاب 45*45 - 50*70 -100*60 ویا 135*85 سانتی متر بوده و قاب آن از جنسPVC بوده . منبع تغذیه نور، هم از طریق اتصال به برق شهری و هم از طریق باتری تامین می گردد و یک دکمه خاموش و روشن نیز در جلوی تابلو وجود دراد.
تابلوعمده چراغ دار شب خواب محصولی کاملا ایرانی ساخته شده از جدیدترین مدل ها و تصاویر حرفه ای شیک

در تابلوهای چراغ دار باتوجه به ابعاد تابلو و همچنین طرح آن می توان رنگ های متفاوت ال ای دی را در ان استفاده کرد.

 


برچسب
تابلو تابلو چراغ دار تابلو شب خواب تابلو چراغ داره تک تابلو چراغ داره عمده تابلو بک لایت ظهور تابلو چراغ خواب تابلو چراغ دار در اصفهان تابلو چراغدار تابلو بک لایت چراغدار فروش انواع تابلو چراغ دار تابلو چراغ دار انواع تابلو های چراغ دار

نظرات