تابلو بک لایت


تابلو بک لایت

 تابلو بک لایت 

تابلو بک لایت در اصطلاح به تابلو هایی گفته می شود که تصویر تابلو به وسیله ی سیستم الکتریکی که در پشت قاب تعبیه شده است روشن می گردد. و جلوه ی فوق العاده جذابی به تصویر می دهد. این تابلوها در زمینه ی دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارند. دکوراسیون منازل، ادارات و فضاهای تبلیغاتی مثل فروشگاه ها و مغازه ها، به صورت ویژه از این قاب ها استفاده می کنند. مثلا دیوارهای نمایشگاه اتومبیل را تصور کنید که تصویر ماشین های مختلف به کمک تابلو های بک لایت به نمایش درآمده است.

در دکوراسیون داخلی منازل تصاویر خانواده و اهل منزل به صورت تابلوهای چراغ دار، دیوارهای خانه را زینت می دهد. تصویر فرزندان بر روی دیوار اتاق خواب که می تواند تابلو شب خواب بوده و نور ملایم در شب به اتاق کودکان بدهد و اتاق را زیباتر کند.

هرآنچه ذکر شد مثال هایی از هزاران کاربرد تابلوهای چراغ دار است. که امروزه استقبال فراوانی از این تابلو ها می شود.

اما این نکته در نظر داشته باشید که همواره برای خرید هر کالایی به دنبال ارجینال و تولید اصلی کالا باشید. زیرا خرید کالای فیک و بی کیفیت قطعا هزینه ها را دوبرابر خواهد کرد.

برند ظهور اولین شرکت تولید کننده ی تابلو های بک لایت، تابلوهایی با متریال متنوع و کیفیت عالی در تعداد بالا و اندازه های مختلف تولید می کند. این تنوع در متریال و اندازه هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد.

تابلو های تولیدی از لحاظ کاربرد در دکوراسیون شامل تابلو بک لایت، تابلو چراغ دار نقطه ای، تابلو شب خواب، تابلو نوری، تابلو ال ای دی و تابلو ای ای دی می شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

 از لحاظ تنوع در متریال مورد استفاده هم چندین نوع پارچه جهت چاپ تصویر استفاده می شود که کیفیت هر کدام متفاوت است. و کاملا بستگی به سلیقه ی مشتری دارد.

تنوع متریال چاپ شامل بوم نقاشی، پارچه شنل و پارچه ی مخمل است.

قاب مورد استفاده برای تابلوها دارای جنس و رنگ متفاوتی است که از لحاظ ظاهری و قیمت متفاوت هستند.

شرکت همواره به دنبال تنوع و بالا بردن کیفیت و البته رضایت مشتری است. بنابراین سعی میکنیم بهترین طراحی و متریال را برای قاب ها در نظر بگیریم. در راستای دست یابی به این مهم شرکت علاوه بر قاب های بک لایت مربع و مستطیل که در سایز متفاوت تولید می شوند اقدام به تولید تابلو بک لایت گرد نموده است. که طرحی بسیار کاربردی بوده و جذابیت خاص خود را دارد.

تابلو بک لایت گرد با توجه به شکل هندسی خاص برای مکان هایی که دکوراسیون نامتعارف و ویژه ای دارند بسیار کاربردی است.

طرح هندسی گرد برای ساعت و تابلوهای تبلیغاتی کاربرد دارد. شرکت ظهور تابلوهای چراغ دار گرد که به عنوان ساعت استفاده می شود هم تولید میکند.


برچسب
تابلو تابلو بکلایت تابلو بک لایت تابلو بلک لایت تابلو نوری تابلو خواب تابلو شب خواب تابلو چراغی تابلو چراغ دار تابلو چراغدار ،تابلو بک لایت

نظرات